
- This event has passed.
Samoborsko gorje 23.1.
23/01/2021 @ 08:00 - 17:00
HRK15Polazak u subotu u 8h sa parkinga Porezne uprave prema selu Rude od kuda kreće naša ruta. Uspinjemo se do planinarskog doma Željezničar i na vrh Oštrc… kod doma radimo kratku pauzu. Nastavljamo dalje prema Japetiću i planinarskom domu Žitnica gdje će se napraviti velika pauza. Nakon gableca i odmora krećemo nazad prema Rudama. Povratak prema autima i pokret prema Zagrebu.
Trajanje rute (bez pauze): 6h
Izlet je: K1, T1
Klasifikaciju izleta pročitaj ih OVDJE
Hrana: hrana u ruksaku, vode 2l (kod domova se može nešto pojesti i popiti)
Oprema: gojzerice, ruksak, štapovi za hodanje, odjeća prilagođena vremenskim uvjetima (slojevito).
Noćenje: /
Prijevoz: osobni automobil 15kn / 4 osobe po autu
Važna napomena: u slučaju da netko želi ići sam u autu zbog korone ili želi voziti nekoga poznatoga (stalni kontakt) molim napomenuti prilikom prijave #ostanimoodgovorni
Link na vremensku prognozu: Samoborska gora
Prijave danas do 17h!
Napomena: Odazivom na izlet svaki pojedinac potvrđuje da je upoznat s uvjetima izleta te da ispunjava zdravstvene , fizičke i tehničke uvjete za sigurno sudjelovanje na izletu, da ima plaćenu članarinu u planinarskom društvu, te da pristupa izletu na vlastitu odgovornost!